Renderkit (7.x-1.9) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Separator
fi: Erotin

en: Inline
fi: Avoin

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Show
fi: Näytä

en: Date field
fi: Päivämääräkenttä

en: List items
fi: Listaa kohdat

en: Above
fi: Yläpuolella

en: @user's picture
fi: Käyttäjän @user kuva

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Element
fi: Elementti

en: Invalid
fi: Epäkelpo

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku

en: Label display
fi: Otsikon näyttö

en: List item
fi: Listasisältö

en: Link to entity
fi: Linkitä entiteettiin
