Renderkit (7.x-1.9) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Field
is: Rein

en: Default
is: Standard

en: Hidden
is: Krógvað

en: Show
is: Vís

en: List items
is: Lista upp liðir

en: @user's picture
is: Mynd: @user
