Renderkit (7.x-1.16) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: default
af: verstek

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Show
af: Vertoon

en: List items
af: Lys items

en: @user's picture
af: @user se prentjie
