Renderkit (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Separator
fa: جداکننده

en: Inline
fa: درون خطی

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Hidden
fa: پنهان

en: Show
fa: نمایش

en: List items
fa: فهرست آیتم‌ها

en: Above
fa: بالا

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: Invalid
fa: نامعتبر

en: Image field
fa: فیلد تصویر

en: Image style
fa: سبک تصویر
