RePEc (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Series
hu: Sorozat
