RePEc (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Add
uk: Додати

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Provider
uk: Постачальник

en: Series
uk: Серіал

en: Base Path
uk: Базовий шлях
