RePEc (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Add
de: Hinzufügen

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Provider
de: Anbieter

en: Series
de: Datenreihe
