RePEc (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Add
fr: Ajouter

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Series
fr: Série

en: Select Content Type
fr: Sélectionner un Type de Contenu
