RePEc (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Add
pl: Dodaj

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Series
pl: Serie
