Replicate user (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: Method
af: Metode
