Replicate user (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Method
ast: Métodu
