Replicate user (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Length
bg: Времетраене

en: Email
bg: Е-поща
