Replicate user (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Length
ca: Llargada

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Method
ca: Mètode

en: Random
ca: Aleatori

en: Entity
ca: Entitat
