Replicate user (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Length
cs: Délka

en: Email
cs: E-mail

en: Method
cs: Metoda

en: Random
cs: Náhodný
