Replicate user (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Method
cy: Dull

en: Random
cy: Ar hap
