Replicate user (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Length
el: Μήκος

en: Method
el: Μέθοδος

en: Random
el: Τυχαία

en: Entity
el: Οντότητα
