Replicate user (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Email
eo: Retmesaĝo
