Replicate user (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Length
et: Pikkus

en: Email
et: E-kiri

en: Method
et: Meetod

en: Random
et: Juhuslik

en: Entity
et: Olem
