Replicate user (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Length
eu: Luzera

en: Email
eu: Eposta

en: Method
eu: Metodoa

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Entity
eu: Entitatea
