Replicate user (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Length
fi: Pituus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Method
fi: Tapa

en: Random
fi: Satunnainen

en: Entity
fi: Entiteetti
