Replicate user (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Length
fr: Longueur

en: Email
fr: Courriel

en: Method
fr: Méthode

en: Random
fr: Au hasard

en: Entity
fr: Entité

en: Characters
fr: Caractères
