Replicate user (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Length
he: אורך

en: Email
he: דוא"ל

en: Method
he: שיטה

en: Random
he: אקראי

en: Entity
he: יישות
