Replicate user (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Length
hr: Dužina

en: Email
hr: E-pošta

en: Method
hr: Metoda

en: Random
hr: Nasumično
