Replicate user (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Email
hy: Էլ. փոստ
