Replicate user (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Length
ja: 長さ

en: Email
ja: メール

en: Method
ja: メソッド

en: Random
ja: ランダム

en: Entity
ja: エンティティ

en: Characters
ja: 文字
