Replicate user (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Length
ka: სიგრძე

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Random
ka: შემთხვევითი
