Replicate user (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ
