Replicate user (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
