Replicate user (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Email
ku: ئیمێل

en: Random
ku: هەرەمەکی
