Replicate user (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Length
lt: Ilgis

en: Email
lt: El. paštas

en: Method
lt: Būdas

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Entity
lt: Esybė

en: Characters
lt: Simboliai
