Replicate user (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Length
lv: Garums

en: Email
lv: E-pasts

en: Method
lv: Veids

en: Random
lv: Nejaušs

en: Entity
lv: Entītija
