Replicate user (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Email
ne: ईमेल
