Replicate user (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Length
oc: Longor

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Method
oc: Metòde

en: Random
oc: A l'azard

en: Entity
oc: Entitat
