Replicate user (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Length
pl: Długość

en: Method
pl: Metoda

en: Random
pl: Losowo

en: Entity
pl: Encja
