Replicate user (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: رمز

en: Length
fa: طول

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Random
fa: تصادفی

en: Entity
fa: عنصر
