Replicate user (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Random
ps: ناټاكلى
