Replicate user (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Length
ro: Lungime

en: Email
ro: email

en: Method
ro: Metodă

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Entity
ro: Entitate
