Replicate user (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Length
ru: Длина

en: Method
ru: Метод

en: Random
ru: Случайно

en: Entity
ru: Сущность

en: Characters
ru: Символы
