Replicate user (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Method
sl: Metoda
