Replicate user (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Length
sv: Längd

en: Email
sv: E-post

en: Method
sv: Metod

en: Random
sv: Slumpvis

en: Entity
sv: Objekt
