Replicate user (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Email
te: ఈమెయిలు
