Replicate user (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Random
ug: ئىختىيارىي
