Replicate user (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Email
ur: ای میل
