Replicate user (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Length
vi: Chiều dài

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Method
vi: Phương thức

en: Random
vi: Ngẫu nhiên
