Replicate user (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Email
am: ኢሜይል
