Replicate user (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ar: السابق

en: Suffix
ar: اللاحق

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Length
ar: الطول

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Method
ar: الطريقة

en: Random
ar: عشوائي

en: Entity
ar: الكيان
