Replicate user (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Length
az: Uzunluq

en: Random
az: Təsadüfi

en: Entity
az: Entiti
