Replicate user (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Method
be: Метад

en: Random
be: Выпадкова

en: Entity
be: Сутнасць
