Replicate user (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Entity
bo: དངོས་གཞི
