Replicate user (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Length
da: Længde

en: Email
da: E-mail

en: Method
da: Metode

en: Random
da: Tilfældig

en: Characters
da: Karakterer
